Apie mus  Varžybos  Naujienos  Rėmėjai  Foto galerija  Komandos 
Rėmėjai:
 
 

FK "Napolis" prizininkų tarpe

https://bioveliss-tabs.com/

Š.m. sausio 24 d. įvyko turnyras Kauno apskrities futbolo federacijos taurei laimėti. Dėl nugalėtojo titulo susirungė 8 vaikų gim. 1996m. komandos, tarp kurių ir Šiaulių Futbolo klubo "Napolis" komanda.

FK "Napolis" komanda, žaisdama be keletos savo stipriausių žaidėjų, pogrupyje po įtemptų ir permainingų rungtynių išliko antra ir išėjo į mažąjį finalą kur su turnyro šeimininke Kauno FC komanda susirungė dėl trečios vietos.
Finalinės rungtynės, pasibaigus pagrindiniam rungtynių laikui, baigėsi lygiosiomis 0:0. Buvo sukurta daug pavojingų situacijų tiek prie vienos, tiek prie kitos komandos vartų, tačiau įvarčio taip ir nepavyko įmušti.
Pagal turnyro nuostatus, norint išaiškinti nugalėtoją esant lygiam rungtynių rezultatui, iš komandų pašalinama po 1 žaidėją ir žaidžiamas rungtynių pratesimas (2 minutes), kuriam pasibaigus taip pat pašalinama po vieną žaidėja ir žaidžiama toliau. Pratesimai žaidžiami tol, kol įmušamas įvartis ar lieka aikštelėje tik 1 žaidėjas.
FK "Napolis" ir Kauno FC komandoms prireikė net 3 rungtynių pratesimų, kad išaiškinti rungtynių nugalėtoją. Paskutinio rungtynių pratesimo metu, komandose likus tik po 2 žaidėjus ir vartininką, FK "Napolis" žaidėjui D.Kelšui išsiveržus vienam prieš vartininką, priešininkų komandos gynėjas grubiai jį nuvertė. Baudos smūgi realizavo A.Stepanovas ir pelnė įvartį.
Turnyre taip pat apdovanotas FK "Napolis" žaidėjas T.Karlinskas, pripažintas kaip geriausias turnyro vartininkas.

 
 
 
 

FK "Napolis" vėl aukštumojeFutbolo klubas "Napolis" sausio 21 dieną išvykoje į Telšius vėl bandė įrodyti savo pranašumą Lietuvos sporto mokyklų ir sporto klubų mažojo futbolo 5x5 pirmenybėse.

Psorilax Užsisakykite dabar
Check!
http://www.fitness-shop.lt/produktai/psorilax/
Susirėmime tarp FK "Napolis" 1991m. gim. komandos ir Telšių r. SM, vietinė komanda turėjo pripažinti svečių pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 7:4. Vienas komandos lyderių J.Kuizinas antras rungtynes iš eilės įmuša 3 įvarčius.
FK "Napolis" 1993m. gim. komanda be didelio pasipriešinimo įveikė šeimininkų komandą rezultatu 11:0. FK "Napolis" gretose labiausiai pasižymėjo R.Gedminas (7 įvarčiai).
Po pralaimėjimo atsigavusi FK "Napolis" 1994m. gim. komanda šeimininkų taip pat nepagailėjo ir įveikė juos rezultatu 5:2.
Deja ir šiame etape neapsieita be pralaimėjimo. FK "Napolis" 1992m. gim. komanda pirmavusi prieš Telšių r. SC rezultatu 2:0, antrame kėlinyje, nusisukus fortūnai nuo svečių bei nepavykus išnaudoti daug progų, praleido keletą įvarčių ir turėjo pripažinti Telšių r. SC pergalę rezultatu 3:4.

 
 
 
 

Lietuvos sporto mokyklų ir sporto klubų mažojo futbolo 5x5 pirmenybės


Šių metų sausio 8 dieną prasidėjo Lietuvos sporto mokyklų ir sporto klubų mažojo futbolo 5x5 pirmenybės. FK "Napolis" šiose pirmenybėse dalyvauja su 1991m., 1992m., 1993m., 1994m. gim. komandomis.

FK "Napolis" 1991m. gim. komanda įtemptose ir permainingose varžybose įveikė Šiaulių sporto mokyklos "Klevas" auklėtinius. Jau rungtynių pradžioje FK "Napolis" komanda išsiveržusi į priekį, neleido priešininkams įgyti pranašumo ir rungtynes laimėjo rezultatu 5:4 (2:1).
FK "Napolis" 1992m. gim. ir FK "Napolis" 1993m. gim. komandos susirėmė su Radviliškio r. Sporto centro auklėtiniais. Abi komandos be didelio pasipriešinimo įveikė varžovus rezultatais: FK "Napolis" 1992m. gim. komanda - 7:0 (3:0) ir FK "Napolis" 1993m. gim. komanda - 10:0 (4:0).
Deja turnyro pradžioje patirta ir pirmoji nesėkmė. FK "Napolis" 1994m. gim. komanda lygioje ir atkaklioje kovoje, neišnaudojusi daug progų, turėjo nusileisti fortūnos lydimai Šiaulių sporto mokyklos "Klevas" komandai rezultatu 0:4 (0:2).


 
 
© 2004 Napolis  Sprendimas: Informacijos alėja